Знайомтеся: нова книга «Казкові пригоди Сумислава»!

Знайомтеся: нова книга «Казкові пригоди Сумислава»!

Казкові пригоди Сумислава

2 квітня — Міжнародний день дитячої книги. Хочу познайомити вас зі своєю книжкою «Казкові пригоди Сумислава».

 

Про книжку

 

Книга “Казкові пригоди Сумислава” покликана прищепити любов дітей і дорослих до рідній Сумщини. Це одинадцять захоплюючих історій про подорожі семирічного Сумислава та його батьків. Хлопчик відкриває для себе багато нового та цікавого про свій край, зачаровується мальовничою природою, легендарною історією та самобутньою культурою. Під час подорожей Сумислав постійно зустрічає загадкового Дідуся Димовика. За допомогою чарівного вогнива Димовик переносить хлопчика у казкову реальність, де на нього чекають неймовірні пригоди та знайомство з дивовижними персонажами: мамонтеням, скіфським царем, сином Київського князя, лляною русалкою, казковою рибою Лин та багатьма іншими. Для сімейного читання.

 

Про героїв книги

 

Тато – головний у сім’ї. У душі назавжди залишився дитиною. Цікавиться історією рідної Сумщини та дуже любить подорожувати разом зі своєю сім’єю.

Мама – найкрасивіша, лагідна та турботлива. Завжди підтримує Тата та Сумислава у всіх їх починаннях. Любить їх радувати та пригощати смаколиками.

Сумислав – семирічний житель міста Суми. Допитливий, розумний та непосидючий  хлопчик. Дуже любить футбол, різні ігри та незвичайні пригоди.

Дідусь Димовик – таємничий друг Сумислава. З ним завжди цікаво. За допомогою чарівного вогнива Димовик відкриває хлопчику невідому та казкову Сумщину.

 

Як замовити книжку

 

Книги в наявності немає. Її потрібно друкувати. Хто бажає купити дітям цю книжку – пишіть на електронну пошту автора книги: parfix1@gmail.com

Как заказать персональную книгу-сказку

  1. Связаться с нами по этой форме.
  2. Пришлите нам фотографии , которые вы хотите разместить в книге, в хорошем качестве.
  3. Заполнить анкету , которую мы вышлем вам для написания сказки.
  4. Вы можете прислать нам поздравительный текст от вашего имени, который мы включим в книгу-сказку.
  5. Мы работаем по предоплате , которая составляет 50% стоимости создания книги (написание сказки, дизайн, оформление и верстка книги).